Poznaj tematy naszych seriali

Znajdziesz u nas wiele kategorii tematycznych jak: przewództwo, zarządzanie, lean, zarządzanie projektami, sprzedaż i marketing, sport i biznes, zespoły zdalne, komunikacja i relacje.

Dbamy o to by nasi subskrybenci ciągle się rozwijali i doskonalili swoje umiejętności każdego dnia. Dlatego dodajemy nowe seriale i videokursy nawet kilka razy w miesiącu. Sprawdź nasze kursy wideo, podcasty i treningi.

Sen

W serii o Śnie dowiesz się, jak optymalizować swój sen i funkcjonowanie za dnia, w jaki sposób radzić sobie z bezsennością oraz jaki wpływ ma sen na nasze ciało i psychikę.
2021-08-30

Value Stream Mapping

Krzysztof Dobrowolski uczy korzystania z VSM (Value Stream Mapping), który można wykorzystać w analizie procesu produkcyjnego. Dowiesz się, jak szukać strat i jak przekuwać je w projekty rozwojowe oraz tworzyć harmonogramy wysyłek, czy umiejętnie sterować produkcją.
2021-05-12

Problem Solving i Boardmeeting w Zespołach Zdalnych

Poznaj niezawodne metody i narzędzia, by zorganizować odprawy pracownicze zdalne i zacząć rozwiązywać bieżące problemy w zespole, procesie oraz firmie.
2020-11-18

Managing Remote Teams - Season 2

W drugim sezonie Zuzanna Przybyła skupia się na najbardziej efektywnych metodach komunikacji asynchronicznej w zespołach zdalnych.
2020-11-02

Wirtualny Zespół Sukcesu

Przejście na pracę zdalną może być sporym problemem w uzyskaniu stale wysokiego poziomu efektywności i zaangażowania w zespole. Jak sprawić, by Twój wirtualny zespół, był zespołem sukcesu?
2020-11-01

Lean Leadership - Season 2

Jak sprawić, aby twój zespół rozumiał w jakim kierunku zmierza firma i dlaczego? Poznaj sposoby angażowania pracowników i dążenia do wspólnego celu.
2020-11-01

Daily Management - Season 2

20 lat doświadczenia w zarządzaniu i transformacji organizacji Klausa Petersena. Poznaj jego sposoby na codzienne zarządzanie.
2020-10-25

Leadership Skills - Season 2

To druga seria, w której Vivek Antonio zgłębi tajniki bycia prawdziwym przywódcą. Poznaj jego historie.
2020-10-11

Narzędzia Agile

Po "Podstawach Agile" Małgorzata Kusyk przenosi nas prosto do praktycznych "Narzędzi Agile". Poznaj najbardziej niezbędne z nich!
2020-10-11

Virtual Leadership

"Virtual Leadership – Jak angażować zdalnie?" to kurs, który przybliży Ci najważniejsze zadania, ale także zagrożenia płynące z roli wirtualnego lidera.
2020-07-10

Matryca Kompetencji

Matryca kompetencji ma szerokie zastosowanie nie tylko w opisywaniu umiejętności potrzebnych w danym dziale, ale też świetnie nadaje się do motywowania pracowników.
2020-05-13

Podstawy Agile

Z tego kursu dowiesz się jaka jest różnica między „BYĆ” i „DZIAŁAĆ” Agile oraz co to jest Scrum. Dodatkowo zapoznasz się z kilkoma zwinnymi narzędziami.
2020-05-06

Leadership Skills - the "What" and "How"

Jak sprawić by ludzie, zespoły i całe organizacje stawały się lepszą wersją siebie? Vivek Antonio i jego spojrzenie na LEADERSHIP.
2020-04-20

Problem Solving w Zespołach - Sezon 2

Matryca PVA, metoda Cadbury, Philips 623, matryca P-S, FTA, FMEA, Systemy Problem Solving… poznaj je wszystkie i znajdź nawet 72 potencjalne rozwiązania Twojego problemu w 18 minut.
2020-04-02

Strategia Lean - Sezon 2

Drugi sezon Strategii Lean przeprowadzi nas przez 5 krokowy proces budowania Strategii Lean, dzięki któremu nie tylko wyeliminujemy patologie biznesowe, ale także poznamy warunki docelowe, do których powinna dążyć organizacja, aby stać się lean.
2020-04-02

Boardmeeting

Dobrze i regularnie przeprowadzany boardmeeting, to klucz do sukcesu organizacji i jej ciągłego doskonalenia. W tym sezonie Radek Drzewiecki pokaże Ci, jak uruchomić odprawę pracowniczą w zaledwie godzinę! Dowiesz się też, czy boardmeetingi online są możliwe i jak je przeprowadzać skutecznie i z pełnym zaangażowaniem zespołu.
2020-04-02

Efektywny Back Office

Czy Lean można zastosować do procesów biurowych? Katarzyna Mickiewicz pokaże Ci, jak krok po kroku stworzyć swój własny dział wsparcia i zoptymalizować trudne procesy.
2020-04-02

Podstawy Design Thinking - Sezon 1

Czy Design Thinking to nowa, bezużyteczna moda? Ależ skąd! Edyta Paul pokaże Ci, jak go wykorzystać, by stworzyć najlepsze rozwiązania dla klienta.
2020-04-02

Podstawy Design Thinking - Sezon 2

Jak wdrożyć Design Thinking w swojej firmie? Jakich błędów unikać? Jak zburzyć silosy w firmie? Jak motywować zespół do intensywnego i kreatywnego działania? O tym wszystkim w drugim sezonie podstaw Design Thinking z Edytą Paul.
2020-04-02

Komunikacja na 100% - Sezon 1

W tym sezonie Maciej Robakiewicz, aktor i trener, przeprowadzi Cię przez sztukę przygotowania i prowadzenia interesującej prezentacji, szczególnie przed Twoim zespołem. Naucz się, jak być charyzmatycznym mówcą i wykorzystać do tego storytelling.
2020-04-02

Komunikacja na 100% - Sezon 2

Opanuj dykcję, opanuj ruch, opanuj tremę. Bądź wiarygodny i spójny w swoim przekazie. Zawsze miej plan B. Poznaj kolejne ważne aspekty warsztatu aktorskiego i wskazówki Macieja Robakiewicza, które będziesz mógł wykorzystać podczas swojej prezentacji.
2020-04-02

Problem Solving w Zespołach - Sezon 1

Problem Solving to unikalny zestaw metod i narzędzi, które pozwolą Ci zidentyfikować i rozwiązać najbardziej palące problemy. W pierwszym sezonie Tymek Myśliwiec, ekspert w tematyce Problem Solving, pokaże Ci jak powołać Grupę Problem Solving, jak przeprowadzić burzę mózgów i dobrać najlepsze narzędzia rozwiązywania problemów.
2020-04-02